اخبار ستاد
1
1396/9/15 چهارشنبه آرزو ولی پور در پیام تبریک روز میلاد پیامبر(ص): معجزه اش کتاب بود، کتابی که کلام خداوند را در آغوش کشیده است مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی، سالروز میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام جعفرصادق(ع) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أَفْضَلَ مَا صَلَّیْتَ عَلَى إِبْرَاهِیمَ وَ آلِ إِبْرَاهِیمَ إِنَّکَ حَمِیدٌ مَجِیدٌ

معجزه اش کتاب بود، کتابی که کلام خداوند را در آغوش کشیده است. خداوند او را آفرید تا به دوستی اش برگزیند، تا حبیبش باشد و از اعلی علیین، شمسی باشد که نور ایمان را بر انسان ها بتاباند. شرافت اشرف المخلوقات بودن او به دلیل رسالتی بود که بر عهده داشت و چه نیک به سرانجام رسانید ابلاغ اسلام را...

پیامبر آخرالزمان بود و باید معجزه ای جاویدان می داشت، چه بهتر آنکه کلام خداوند بر کتابی بماند تا بواسطه آن، پیامبر مبشّر و نذیر باشد؛ کتاب قرآن، اسلام را نماد عقلانیت، هدایت و سعادت کرده است و علم، آگاهی و بصیرت نیز شاخصه اصلی مسلمانان شد. امروز هنرنمایی اسلام در فتح قلوب و ظفرمندی بر دشمنان، نتیجه همان نوری است که از جمال و کمال محمد(ص) ساطع شد، نتیجه مکتب جعفری و هدایت های عالمانه ائمه معصومین و امام جعفرصادق(ع) است که از انوار شگفتی ساز خلقت هستند.

همچنان رحمتی است بر عالمین؛ مکتب او امروز به یک گفتمان فراگیر در گستره گیتی تبدیل شده و شیعیانش مجاهدین پیروز در جبهه های نبرد حق علیه باطل اند؛ نفس ها گویی در سینه ها حبس است تا فرزند هم نام رسول خاتم، ندای انا المهدی سر دهد و بر ریشه ظلم تبر زند. ندای منتظران امت پیامبر روز به روز سوزناک تر می شود در فراق و انتظار موعود آل محمد(ص) و شیعیان، آن روز وعده داده شده را نزدیک می بینند اگر چه مشرکان و کافران آن را ناپسند شمرند.

17 ربیع، سالروز میلاد حضرت احمد، محمد مصطفی(ص) و امام جعفرصادق(ع) که فخر عالم خلقت، هستند بر همه بشریت بویژه آنهایی که به دنبال علم و آگاهی و راه نجات هستند و از عترت و کتاب قرآن دست نمی کشند، مبارک باد.