متون عمومي
اخبار ستاد
گزارشی از اجرای طرح 114 کتابخانه، 114 سوره؛
با اجرای طرح «114 کتابخانه، 114 سوره» از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت ماه مبارک رمضان، برنامه های بخش کودک کتابخانه ها با محوریت داستان های قرآنی اجرا می گردد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی در ماه مبارک رمضان را قرآن محور معرفی کرد و از طرح ویژه ای برای ماه نزول قرآن خبر داد.
مدیرکل پژوهش و نوآوری نهاد کتابخانه های عمومی:
نشست شورای پژوهشی کتابداران مازندران با حضور مدیرکل پژوهش و نوآوری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و جمعی از کتابداران استان برگزار شد.
شاعری، نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
علی محمد شاعری نماینده مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، تلاش برای ترویج فرهنگ مطالعه مطابق با آموزه های دینی و آرمان های انقلاب اسلامی را مناسب دانست.
طی اقدامی موثر در هفته معلم؛
برای نخستین بار بعد از شناسایی معلمان حامی کتاب و کتابخوانی، نشستی در ساری از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران برگزار شد، و به مناسبت هفته معلم از آنان تقدیر بعمل آمد.
با معرفی ۷ اثر؛
دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر، ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام را به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی کرد.
ولیپور در مراسم رونمایی از یک کتاب شعر؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در آئین رونمایی از کتاب شعر «کمی آفتابم دهید» گفت: شعر با زیبائی احساس و قدرت منطق جاودانه می شود.
به مناسبت برگزاری جشنواره کتابخانه های منتظر؛
کتابداران با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در روزهای منتهی به عید میلاد امام عصر(عج)، کتابخانه های عمومی مازندران را به محلی برای میثاق منتظران با امامشان تبدیل کردند.
به مناسبت روز معلم؛
معلمین برتری که در طول سال در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی بیشترین همکاری را با کتابخانه های عمومی داشته اند، تقدیر می شوند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از برگزاری جشنواره بزرگ به مناسبت نیمه شعبان در کتابخانه های عمومی استان با عنوان کتابخانه های منتظر خبر داد.
12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 94054

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما