متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار ستاد1396/9/19 يكشنبه بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های شهرهای فریم و کیاسر؛ کشف استعدادها و پرورش آنها یکی از مهمترین ماموریت های کتابداران در مناطق دوردست است ولی پور با همراهی معاون امور کتابخانه ها، برخی کارشناسان ستادی و رئیس اداره کتابخانه های عمومی ساری از کتابخانه های عمومی شهرهای فریم و کیاسر شهرستان ساری بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این بازدیدها، ضمن بررسی وضعیت امکانات و عملکرد کتابخانه ها، در گفتگو با مسئولین کتابخانه ها مشکلات موجود و راهکارها و پیشنهادهای آنها را مورد واکاوی قرار داد.

وی مرکزیت فرهنگی کتابخانه ها در شهرهایی مانند فریم و کیاسر را که روستاهایی نیز در اطراف دارند، فرصت مغتنمی برای کتابداران دانست تا در عدالت مطالعاتی نقش بسزایی ایفا کنند.

ولی پور ترویج کتابخوانی را با قیودی همراه دانست که معرفی کتاب های فاخر و ارزشمند مهمترین بند آن است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، تلاش های کتابدارانی که در مناطقی مانند فریم و کیاسر در شرایط آب و هوایی بسیار سرد در زمستان فعال هستند را ستودنی دانست و ابراز امیدواری کرد گرمای فراگیر شدن کتابخوانی در منطقه بر سرمای منطقه غلبه کند و شادی و نشاط رضایت از کار را به ارمغان آورد.

وی کشف استعدادها و پرورش آنها با کتابخوانی را یکی از مهمترین ماموریت های کتابداران در این مناطق برشمرد و اظهار داشت: نباید هیچ کودک، نوجوان و جوان دارای استعداد باشد که مخاطب کتابخانه قرار نگیرد، بلکه کتابخانه باید به محل رشد او تبدیل شود.

گفتنی است در بازدید از کتابخانه عمومی فریم، ذلیکانی شهردار فریم مدیرکل کتابخانه های عمومی را همراهی کرد.

نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 858

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما