متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان
1396/9/7 سه‌شنبه همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان(عج)؛ ثبت نام در طرح سیر مطالعاتی یاوران موعود در کتابخانه های عمومی مازندران آغاز شد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از آغاز ثبت نام در طرح سیر مطالعاتی یاوران موعود در کتابخانه های عمومی استان همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور ضمن تبریک سالروز آغاز امامت امام زمان(عج)، با بیان اینکه ترویج فرهنگ انتظار و تبیین جامعه مهدوی از اصولی ترین فعالیت های فرهنگی در نظام جمهوری اسلامی می باشد، اظهار داشت: با اجرای طرح سیر مطالعاتی «یاوران موعود» و اجرای برنامه های مهدویت محور در کتابخانه های عمومی استان به دنبال انجام این رسالت مهم هستیم.

وی افزود: این دوره ها با همکاری بنیاد مهدویت استان و با حضور اساتید برجسته با محوریت بهترین کتاب هایی که در این حوزه تالیف شده اند، برگزار می شود و شرکت در آن برای عمومی مردم امکان پذیر است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همزمانی آغاز ثبت نام در این طرح مطالعاتی با سالروز آغاز امامت امام عصر(عج) را به فال نیک گرفت و گفت: امیدواریم با عنایت امام زمان(عج) بتوانیم موج مطالعاتی گسترده پیرامون موضوع مهدویت در مازندران را ایجاد نمائیم تا به دنبال آن شاهد رایج شدن علمی فرهنگ مهدوی در جامعه باشیم.

ولی پور با دعوت از همه علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و منتظران ظهور دعوت کرد کتابخانه های عمومی را در این حرکت بزرگ فرهنگی که به دنبال بسط فرهنگ مهدویت از طریق فرهنگ مطالعه است، یاری رسانند و سهمی در این برنامه داشته باشند.

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت شرکت در دوره های سیر مطالعاتی یاوران موعود به کتابخانه های عمومی استان مراجعه نمایند و یا نام خود را به شماره 100045037 پیامک کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 775

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما