متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان
1396/9/20 دوشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی در رامسر: کسب رضایت اعضای کتابخانه های عمومی نماد موفقیت است ولی پور در بازدید از کتابخانه های عمومی رامسر، رضایت اعضای کتابخانه های عمومی از خدمات کتابخانه ای و فرهنگی را نماد موفقیت کتابداران و مسئولین کتابخانه ها دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور با همراهی معاون اداری و مالی و گروهی از کارشناسان اداره کل، روز یکشنبه 96/9/19 از کتابخانه های عمومی فرید و احمدنژاد و مرحوم کنی رامسر، احمری نژاد کتالم و آقابسمل سادات شهر بازدید کرد و با کتابداران و اعضای کتابخانه ها به گفتگو پرداخت.

وی در این بازدیدها ضمن قدردانی از تلاش های مجدانه مسئولین کتابخانه ها و کتابداران رامسر در به اجرا درآوردن دستورالعمل ها و برنامه ها، اظهار داشت: دغدغه، ابتکار و پشتکار از ویژگی هایی است که در هر مجموعه ای باشد، طراوت و موفقیت را به همراه دارد و امیدواریم در تمامی کتابخانه های عمومی شاهد چنین فضایی باشیم.

ولی پور افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب همچنان فاصله داریم اما با سرمایه نیروی انسانی موجود می توانیم به آن جایگاه آرمانی دست یابیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ادامه اذعان کرد: آگاهی به مشکلات کتابخانه، بررسی موفقیت کتابخانه های برتر، مطالعه روزانه و کار از روی علاقه را از مواردی دانست که کتابدار را از رخوت نجات داده و مسیر موفقیت را برای او هموار می کند.

وی رضایت اعضای کتابخانه های عمومی از خدمات کتابخانه ای و فرهنگی را نماد موفقیت کتابداران معرفی کرد و گفت: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته در صدد رفع مشکلات سخت افزاری و فراهم آوردن امکانات کتابخانه ای مناسب برای همه کتابخانه های عمومی استان هستیم و امیدواریم در هیچ بخشی با همکاری کتابداران برای ارائه خدمات مطلوب کتابخانه ای و فرهنگی به جامعه کوتاهی صورت نگیرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1056

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما