متون عمومي
کتاب خوان مهر


اخبار شهرستان

1396/9/20 دوشنبه در بازدید آرزو ولی پور از کتابخانه های عمومی تنکابن مطرح شد؛ تحقق عدالت مطالعاتی، جهاد فرهنگی کتابداران را می طلبد مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران از کتابخانه های عمومی شهرستان تنکابن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرزو ولی پور که با همراهی معاون اداری و مالی و جمعی از کارشناسان اداره کل در بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان های غرب استان به سر می برد، روز یکشنبه 96/9/19 از کتابخانه های عمومی پیامبر اعظم(ص) و علامه تنکابنی شهر تنکابن و کتابخانه های عمومی شهید حاجی آقای خرم آباد، شهدای نشتارود، آل طاها لزربن و شهدای کترا بازدید کرد.

وی در این بازدیدها، لازمه تحقق عدالت مطالعاتی را جهاد فرهنگی کتابداران برشمرد و گفت: کتابداران باید با ایمان به رسالت بزرگی که بر دوش دارند، نقشی را ایفا نمایند که آیندگان جایگاه بالای فرهنگی سال های آتی را مرهون تلاش کتابداران بدانند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به شور و هیجانی که در حرفه کتابداری در مازندران به چشم می خورد، اذعان کرد: باید با برنامه ریزی دقیق تر و بهتر این شور و هیجان را تا به سرانجام مطلوب رساندن وضعیت کتابخوانی در جامعه مدیریت کرد و اطمینان داریم که تحقق این هدف بزرگ در توان مجموعه کتابداران استان وجود دارد.

ولی پور افزود: ساختمان کتابخانه های عمومی، میزان و کیفیت امکانات، میزان و کیفیت منابع، فضاسازی شاداب و امکانات ویژه بخش کودک از مسائل مهمی است که باید به آن ها توجه ویژه شود چراکه در جذب مخاطب به کتابخانه های عمومی بسیار موثر است و همه برنامه های فرهنگی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

وی همچنین بیان داشت: برطرف شدن همه مشکلات ممکن است زمان زیادی ببرد و علاوه بر همه اینها احداث کتابخانه های جدید نیز در دست اقدام است که در تلاش هستیم توازن را در پیشرفت همه جانبه مراعات نموده و به سطح قابل قبولی در سال های آینده دست یابیم.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 1053

ساری. خیابان امیر مازندرانی. خیابان رودکی. کوچه شهید رضی. تلفن: 01133355991

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما